Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te Mezarlıklar Işıklandırıldı

SIIRT BELEDİYESİ, MEZARLIKLARDA IŞIKLANDIRMA VE TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLATTI

SIIRT BELEDİYESİ, MEZARLIKLARDA IŞIKLANDIRMA

Siirt Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kentteki mezarlıklarda temizlik ve ışıklandırma çalışmalarına başladı.
Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr.Kemal Kızılkaya’nın talimatları doğrultusunda, ekipler Şeyh Süleyman ve Şeyh Musa Mezarlığı’nda kapsamlı bir ışıklandırma, temizlik, ot biçme, budama ve ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.
Mezarlık alanlarında yürütülen yoğun çalışmalar sonucunda, Şeyh Süleyman ve Şeyh Musa Mezarlığı’ndaki ışıklandırma işlemleri tamamlandı. Zevye mezarlığında da ışıklandırma çalışmaları kesintisiz bir şekilde sürdürülüyor.
Ekipler, kentin tüm mezarlıklarında genel temizlik, budama, yabani ot biçme ve ilaçlama faaliyetlerini kararlılıkla sürdürüyor.
Bu önemli girişim sayesinde mezarlıkların ışıklandırılması, cenaze defin işlemlerinin gece saatlerinde de rahatça gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.
Siirt Belediyesi, vatandaşların talep, görüş ve önerilerini değerlendirerek, daha iyi bir hizmet sunma amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor.