Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te Devlet Millet Buluşması

Vali Dr. Kemal Kızılkaya, il protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Vali Dr. Kemal Kızılkaya,

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği bayramlaşma töreni, kent halkıyla il protokolünü bir araya getirdi.

Bayram kutlama programı, Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla, Polis evinde gerçekleştirildi.

Bayramlaşmaya vatandaşların yanı sıra siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de katıldı.

Vatandaşların bayramını tebrik eden Vali Kızılkaya, birlik, beraberlik mesajları verdi.

Vatandaşlar ve kamu görevlileri ile yapılan bayramlaşma sonrası, Kezer Jandarma uygulama noktası, Kilit-1 Polis Uygulama noktası, Sevgi Evleri, 112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER ile Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarını ve hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Vali Kızılkaya, beraberinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk ile jandarma ve polis noktalarını ziyaret ederek, ekiplerinin bayramını kutladı.

Vali Kızılkaya, Kezer mevkisindeki Jandarma Trafik Kontrol Noktası’nda, vatandaşların bayramını tebrik etti, trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Vali Kızılkaya, güvenlik güçlerinin, halkın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden çalıştığını belirtti.

Vali Kızılkaya, daha sonra Kilit-1 Polis Uygulama noktası, Sevgi Evleri, 112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER ile Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Kamu personeli ve vatandaşlarla sohbet eden Vali Kızılkaya, Ramazan bayramlarını kutladı.

Bayramlaşma programına, AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, Siirt 3. Komando Tugay Komutan Vekili Piyade Albay Emrullah Öztürk, İl Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, Siirt Barosu Başkanı Muhammed Alptekin, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.