Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt’te Sabah Namazı Buluşmalarında Şehit Olan Askerlerimiz İçin Dua Edildi

Siirt Ensar Camisinde düzenlenen sabah namazı buluşmalarında Pençe-Kilit operasyonlarında şehadete eren kahraman askerlerimiz ve halen operasyonda görev yapan güvenlik güçlerimiz için dua edildi.

Siirt Ensar Camisinde düzenlenen

Program, Kuran-ı Kerim’in okunmasıyla başladı ve Ensar Cami İmam Hatibi Ramazan Toprak tarafından Pençe-Kilit operasyonunda şehit düşen askerlerimiz için dua edildi.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’nın da katıldığı programa gençler, çocuklar ve her yaştan vatandaş iştirak etti.

Programın ardından sabah namazı çıkışında Vali Kızılkaya, vatandaşlarla bir araya gelerek terörü ve teröre destek verenleri lanetledi.

Huzurumuza ve kardeşliğimize kast eden hainlere karşı mücadelenin azim ve kararlılıkla devam edeceğini ifade eden Vali Kızılkaya, “Pençe-Kilit operasyonunda şehit olan kahramanlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralı kahramanlarımıza acil şifalar, ailelerine Cenab-ı Allahtan Sabr-ı Cemil diliyorum. Aziz şehitlerimizin ruhları şad, makamları âli olsun.” şeklinde konuştu.