Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te Temizlik Çalışmaları 7/24 Devam Ediyor

Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü görev ve sorumluluk alanındaki tüm mahallelerde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Siirt Belediyesi Temizlik İşleri

Siirt Belediyesi “Temiz Bir Kent ve Sağlıklı Bir Çevre” mottosuyla kent genelinde başlattığı “Temizlik Seferberliği“ ile il genelinde daha temiz bir yaşam alanı oluşturmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde 21 çöp arabası, 4 adet Motorize–Süpürge aracı, 3 adet Tanker, 1 Konteynır Yıkama aracı ve 217 personel ile 7/24 esasına göre gece/gündüz hizmet veriyor.
2 vardiya olarak görev yapan Belediye temizlik ekipleri, tüm gün olduğu gibi gece boyunca da çalışmalarını sürdürecek.
Ekipler, kentin her bir köşesindeki konteynerleri, yeni nesil yer üstü çöp konteynerlerini ve araçların giremediği dar sokaklarda bulunan çöp kovalarını sürekli kontrol edecek, motorize ekiplerde caddeleri temizlemeye devam edecektir.

“VATANDAŞLARIMIZDAN DUYARLILIK BEKLİYORUZ”

Ekiplerimizle birlikte imkânlarımız dâhilinde 7/24 Siirt’imizi temizlemeye gayret ediyoruz. Daha temiz bir Siirt çalışıyoruz. Buna rağmen maalesef çevre kirliliği oluşmaya devam ediyor. Vatandaşlarımızdan istirhamımız, temiz bir Siirt için hep birlikte mücadele edelim. Değerli halkımızdan çevreye hassasiyet ve duyarlılık bekliyoruz.