Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİSKİ Müdürlüğünden Duyuru

Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (SİSKİ) Müdürlüğü, vatandaşların su mağduriyeti yaşamamaları ve yaz aylarında oluşabilecek arızaların önüne geçmek için Hesko isale hattında meydana gelen arızanın giderilmesi için bakım ve onarım çalışması başlattı.

Siirt Belediyesi Su ve

Siirt kent merkezinde su ihtiyacını sağlayan Hesko isale hattında meydana gelen arızaların tamiratı ve yaz aylarında vatandaşların mağduriyet yaşamamaları hususunda 27 Mayıs ile 30 Mayıs 2024 tarihleri arasında bakım çalışmaları yapılacaktır. Belirtilen tarihler arasında su mağduriyeti yaşanmaması için halkımızın suyu tasarruflu kullanması önemle rica olunur.

Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (SİSKİ) Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Şehrimizin su ihtiyacını karşılayan önemli isale hatlarından biri olan Hesko isale hattında belirtilen tarihlerde bakım çalışmaları yapılacaktır. Bu kapsamda, 27 Mayıs ile 30 Mayıs 2024 tarihleri arasında bakım ve onarım faaliyetleri gerçekleştirilecektir. Duyuruda, belirtilen tarihler arasında su kesintisi yaşanmaması ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için suyun tasarruflu kullanılması önem arz etmektedir. Bu süreçte su kullanımında dikkatli olunması ve gereksiz israfın önlenmesi hususunda halkımızın duyarlı olmasını bekliyoruz. Vatandaşların anlayışını ve işbirliğini önemle rica ederken, bakım çalışmalarının şehrimizin su teminindeki kalitesini ve güvenilirliğini artırmak amacıyla yapıldığını belirtmiş olup, Kamuoyunun bilgisine önemle arz ederiz”