Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sosyal Medya Fenomeni Gözaltına Alındı: Dilan Polat’la Dalga Geçmişti

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak kooperatif dolandırıcılığı suçlamasıyla gözaltına alındı. Parlak, yine sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın gözaltına alınmasıyla dalga geçmişti.

Sosyal medya fenomeni Banu

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Banu Parlak, kooperatif dolandırıcılığı suçundan İstanbul Havalimanı girişinde yapılan uygulama noktasında gözaltına alındı. Parlak, işlemleri için Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne sevk edildi.

Önce sosyal medyadaki lüks yaşam paylaşımlarıyla, son günlerdeyse para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla gündeme gelen ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Dilan Polat’la yaşadığı polemikle ve iş yerlerine yapılan silahlı saldırılarla gündeme gelen Parlak, İstanbul Havalimanı’na giderken uygulama noktasında durduruldu.

Burada GBT kontrolü yapılan Banu Parlak’ın kooperatif dolandırıcılığı suçundan Küçükçekmece 2. Sulh Ceza Hakimliğince hakkında arama kararı olduğu görüldü.

DİLAN POLAT’IN GÖZALTI GÖRÜNTÜLERİYLE DALGA GEÇMİŞTİ

Banu Parlak, bugün öğlen saatlerinde son olarak Dilan Polat’ın kelepçeli görüntüsüyle dalga geçerek Polat’ın gözaltındaki halini taklit ettiği video paylaştı.

DİLAN VE ENGİN POLAT ÇİFTİNİ SUÇLAMIŞTI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Banu Parlak, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddiasıyla geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve soruşturmaları halen devam eden Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ı olaydan sorumlu tutmuştu.

“BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLUSU POLAT ÇİFTİDİR!”

Banu Parlak, geçtiğimiz haftalarda Instagram sayfasındaki paylaşımında ise, “Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır” ifadelerini kullanmıştı.