REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

STSO BAŞKANI GÜVEN KUZU’DAN BASIN MENSUPLARINA ZİYARET

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
STSO BAŞKANI GÜVEN KUZU’DAN BASIN MENSUPLARINA ZİYARET
18 views
21 Eylül 2017 - 11:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Güven Kuzu 1 Ekim tarihinde yapılacak olan oda seçimleri nedeniyle çalışmalarını hızlandırdı.

Siirt Ticaret Sanayi Odası (STSO) başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıklayan Başkan Güven Kuzu, basın mensuplarını ziyaret etti.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu, yeni dönemde bir önceki dönemde olduğu gibi LİMAK Holding Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Nihat Özdemir’le birlikte yine güzel bir ekip oluşturduklarını ve yeni dönemde de Nihat Özdemir’in meclis başkanlığı görevini tekrar yürüteceğini belirtti. Kuzu, Siirt’in sorunlarının çözümünde oda olarak her zaman var olduklarını ve yeni dönemde de işsizlik ve ulaşım sorununa eğileceklerini belirterek, kazanması halinde STSO’nun, Türkiye’de bir numaralı meslek odası olacağını iddia etti.

Kuzu; Bilindiği üzere önümüzdeki günlerde ilimizin ekonomisini çok yakından ilgilendiren meslek odası seçimi olacak. Bizlerde ilin ekonomisine önem verdiğimizden dolayı, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına tekrar aday olduk. Kendimize, ekibimize, üyelerimize, en önemlisi Siirt halkımıza güvenerek ve inanarak bu önemli göreve yeniden aday olmaya karar verdik. Hep birlikte çok iyi işler başaracağımıza inanıyoruz.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası olarak Siirt için koyacakları hedeflere ulaşmak adına sonuna kadar mücadele edeceklerini belirten Kuzu, “Bilinmelidir ki Siirt Ticaret ve Sanayi Odası olarak ne yapılıyorsa Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin şahsı için değil, Siirt’in menfaatleri için yapılmaktadır ve yapılmaya da devam edilecektir. Hiçbir kuvvet Siirt’in talihini değiştirme çabamıza engel olamayacaktır. Gayretimiz kimseye şirin gözükmek değil, Siirt için koyduğumuz hedefleri birer birer yerine getirmektir. Dileğimiz, toplumumuzun da bu yöndeki gayretimize destek vererek Siirt’in gelişmiş iller seviyesine çıkabilmesine katkı sağlaması yönündedir” diye konuştu.

Bizimle birlikte çalışan gönüllü bir ekip var. Siirt Ticaret ve Sanayi odasında görev yaptığımız süre içerisinde başarılı olduğumuza inanıyoruz ve bu yüzden halkın teveccühünü kazandığımızı tahmin ediyoruz. Bize gösterilen ilgiden dolayı sanayicimize, girişimcimize, tüccarımıza ve halkımıza çok teşekkür ediyoruz dedi.

Kuzu, ayrıca Siirt Ticaret ve sanayi Odası seçimlerinin barış, huzur ve kardeşlik ortamında geçmesini temenni ederek, seçimin Siirt ve Siirtlilere hayırlı olması dileğinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.