Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Yusuf Salih ARITÜRK
Yusuf Salih ARITÜRK

TARAF OLMAK!..

Rusya’nın Ukrayna’ya müdahalesi naklen yayınlanıyor.. Tankların gidişi, füzelerin havadaki seyri, düştüğü yerdeki tahribat.. Bazı sivil binalara düşen savaş malzemelerinin yol açtığı sivil ölümleri, yaralanmalar Batı medyası tarafından canlı anlatılıyor.

Bazı sığınaklardan canlı yayın yapılarak insanların imkânsızlıklarını, acılarını bize canlı olarak aktarıyorlar.. Bunları izleyen insanlar da elbette Rusya’ya karşı büyük bir kin duyarken, Ukrayna’ya ve batı dünyasına karşı büyük bir sempati uyanıyor.. Elbette bu insani bir duygudur ve normal olan da budur.

Ancak, daha birkaç yıl önce aynı ABD ve aynı Batı dünyası, güçlerini birleştirerek Ortadoğu’ya saldırdı. . Hayali suçlamalarla Irak’a girdi.

Önceden hazırladığı Kürtçü-İslamcı Kesnizani örgütü desteğiyle hiç savaşsız, karşı koymasız Irak’ta katliamlara başladı.

Ortadoğu’nun en disiplinli güçlü ordusu Irak ordusuydu ama önceden bu Kürtçü-İslamcı cemaat örgütü Irak Ordusunun ve idarenin büyük kısmını müritleştirdiği için, müritlerine ABD ordusuna karşı koymayın talimatı verdi.

İslami tarikat ve cemaat örgütlenmesi, ABD ve İsrail menfaatlerine hizmet için kendi ülkesini kolaylıkla işgalcilere teslim etti.

Bugünkü siyasal islamın ana görevi budur.. Hepsi kendi ülkesini yıkıp ABD ve ortaklarına teslim etmek için oluşturulmuşlardır ki işte tam da bundan sonra ABD ordusu o kadar rahat ve engelsiz bir şekilde Irak’ta ilerledi ki, askerler savaşı eğlence haline getirdiler.. Son model silahlar eşliğinde istedikleri kadar kadına/kıza tecavüz ettiler.. İstedikleri kadar masum halkı, istedikleri biçimde katlederek işkencelerin en acımasızını yaptılar.

Bu dahi ABD askerlerini yeterince eğlendirmedi.. Bu defa kendi aralarında yarış düzenleyerek, analarının kucaklarından zorla aldıkları masum bebekleri kim daha uzağa fırlatabilecek diye yarışmalara başladılar.. Birkaç aylık bebekleri duvarlara çarpa/çarpa öldürdüler.

İstedikleri kadar kadın ve erkeği çırılçıplak soyarak aklın ve vicdanın almayacağı rezil ve utanç verici işkenceler yaptılar.. Bir taraftan da aralıksız olarak toplu halde otobüs duraklarında ya da ekmek kuyruklarında bekleyen sivil insanların üzerine sürekli bombalar atarak, toplu şekilde öldürmelere başladılar.

Bu katliamlarda silahlı islamcı örgütler de müritlerini intihar bombacısı olarak kullandı.

Biliyorsunuz Irak’tan bazı insanları da seçip Güney Amerika’daki ünlü işkence kampına götürdüler.. Orada o insanlar üzerinde tarihin şahit olmadığı türlü işkenceleri denediler.

Irak, Suriye ve Libya’da öldürülenlerin tamamı Müslüman ve büyük bir kısmı da Türkmen’di.

Bu kadar masum müslümanın sırf petrollerine el koymak için ABD tarafından katledilmesine  üzülmeyen, ABD’ye laf söylemeyen ülkemiz İslamcıları, Ukrayna için çok üzgünler ve Rusya’yla savaşabiliriz diyorlar.

Böyle sahte bir inanç olabilir mi?

ABD askerleri ve eğittikleri islamcı silahlı örgütler, Irak’ta, Suriye’de ve Libya’da 4 milyona yakın müslümanı tarikat ve cemaatlerin de yardımıyla katlederek, ülkelerini ve petrollerini ele geçirdiler.. O bölgede Türk ve Türkmen kimliğine ait tüm kayıtları da yok ettiler.

Bağdat’taki müzeden tarihin en önemli ve en kıymetli kalıntılarını da çalarak götürerek Bağdat müzesini yağmaladılar.

Şimdi tüm bunlar yaşanıp yıllarca devam ederken, dünya basınından bir tek doğru haber ve görüntü alınamadı ve dışarıya sızdırılamadı.. Çünkü batı basını ve iletişim araçlarının tamamı tek siyasete, Yahudi sermayesine aittir.. Kimse bu siyasete aykırı haber yapamaz, görüntü yayınlayamaz.

Yıllarca süren Irak katliamında sadece bir ABD’li gazeteci 2010 yılında ABD askerlerinin bir helikopterden ateş açarak 18 masum sivili keyfi olarak öldürdüğünü görüntüleriyle birlikte  yayınlamaya kalkınca (Julian Assange) başına gelmeyen kalmadı ve adamı ABD’de mahkemelerde süründürerek, en ağır suçlarla yargıladılar.

ABD’de yaşanan 11 Eylül İkiz Kulelere uçaklarla saldırı olayında da yıkılan enkaza en az 500 metre hiç kimseyi yaklaştırmadılar.. Kimsenin resim çekmesine, enkazda suçlu izi aramasına fırsat vermediler ve konuyu kendi istedikleri biçimde kullanarak Ortadoğu’ya saldırmanın zeminini hazırladılar.. Kaddafi’yi hunharca linç ettirdiler.. Libya Petrollerine el koyup kendi aralarında paylaştılar ve müslüman Libya halkını denize döktüler.. Libya halkı açlıktan bir dilim ekmek için denizlerde boğulmaya başladı.

Eski Yugoslavya’da öyle kanlı katliamlar yaptırdılar ki, dinleri, soyları farklı olmasına rağmen, birbirleriyle hiç dövüşmeyen tam bağımsız huzurlu ülke halkını birbirine kırdırarak 7 parçaya böldüler.

Bunların çoğu Türk kökenli olmasına rağmen, savaşın sonunda bağımsız gibi görünen tüm parçaların hepsi ABD’nin sömürgesi oldu.. En çok Türk’ün yaşadığı Türk Bölgesi Saray Bosna’da Türkçeyi kaldırdılar.

Yani Yugoslavya’daki sayısız müslüman ve Türk, ABD için ölmüş oldu.

Tüm bunlar yaşanırken, bizim ülkemizdeki tarikat, cemaat ve İslamcı siyasetçilerin hiç biri müslümanlardan yana olmadı.. Tamamı işgalcilere, istilacı soygunculara destek verdiler.

Şimdi tüm bunları göz önünde bulundurarak, batı medyasının bilerek dünyaya yaydığı Ukrayna halkının feryatlarını izlerken, önce Ortadoğu’da sırf petrol için keyfi olarak öldürülen 4 milyon müslümanı ve Türkmeni gözünüzün önüne getirin.

Acılarda taraf olmayarak vicdanlarımızı taraflı siyasetler teslim almasın.

ABD siyasetinin Türkiye’ye yaşattıkları ve yaşatacakları milli felaketleri de asla unutmadan.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER