Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türkiye’nin En Başarılı İlçe Belediye Başkanı İdham Aydın Oldu

Göreve geldiği günden bu yana ilçenin gelişimi için büyük çaba sarf eden Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Kent&Başkan Dergisi tarafından Türkiye’yi kapsayan ve tüm belediyelerin aday olduğu Belediye Başkanları arasında en başarılı ilçe Belediye Başkanı seçildi.

Göreve geldiği günden bu

Kent&Başkan Dergisi tarafından düzenlenen Kent Başkan Ödül Töreni’nde Tillo Belediyesi en başarılı ilçe Belediyesi ödülünü aldı.

Kayseri Milletvekili Murat Cahit Cıngı, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği (TİGAD) Yönetim Kurulu Üyeleri ve Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanları, protokol, basın mensupları ve çok sayıda davetlinin katıldığı Kent & Başkan Ödülleri 2023 dopdolu programıyla büyük yankı uyandırdı.

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Kent & Başkan Dergisi’nin Kent ve Başkan Ödülü’ne layık görüldü. Aydın, derginin ülkedeki tüm belediye başkanlarını aday göstererek  www.kentvebaskanodulleri.com sitesi üzerinde 45 gün önce başlattığı oylama sonucu, halkın hizmet sürecini ve yaptıkları çalışmaları başarılı bulduğu belediye başkanı olarak Kent ve Yaşam Ödülü’ne layık görüldü. Tüm Türkiye’yi kapsayan online anket sonuçlarına göre, ödül almaya hak kazanan il ve ilçe başkanlarına ödülleri Kayseri’de düzenlenen törenle verildi. Belediye başkanlarının ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın’da katıldı.

İDHAM AYDIN’DAN TEŞEKKÜR

Hizmet sürecini ve yaptığı çalışmaları başarılı bularak kendisine oy veren tüm vatandaşlara teşekkür eden Başkan Aydın, “Halkımızın bize layık gördüğü tek bir oy bile çok kıymetli. Çalışmalarımızın takdir edilmesinden büyük bir mutluluk duyuyor ve bu oylara layık olmak için çabalıyor, çok çalışıyoruz. Oylamaya katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı iletiyorum” dedi.