Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tuşlu Telefonlar Siirt’te İlgi Görüyor

Siirt’te tuşlu telefonlar hala yok satarken, kırsal kesimde yaşayan vatandaşların talep gösterdiği tuşlu telefonların fiyatlarının da uygun olması dikkat çekiyor.

Siirt’te tuşlu telefonlar hala

Siirt’te telefon satışı yapan Mahmut Eldemir, tuşlu telefonların asla ömrünün bitmeyeceğini söyledi. Uzun süre kullanılabilen bataryası nedeniyle kullanıcılarına cazip gelen tuşlu telefonlara özellikle yaşlılar ve öğrenciler de ilgi gösteriyor.

Akıllı telefon teknolojisinin gelişmesi nedeniyle unutulmaya yüz tutan tuşlu telefonlar, batarya süresinin uzunluğu, kullanım kolaylığı, uygun fiyat gibi nedenlerin yanı sıra sosyal medyadan uzak kalmak isteyenler tarafından yeniden tercih edilmeye başlandı. Mahmut Eldemir: “Tuşlu telefonların ömrü hiçbir zaman bitmez. Kırsal kesimlerde yaşayan vatandaşlarımız hala çok kullanıyor. Şarjları dayanıklı olduğu için ve zor şartlarda çalıştıkları için hala tuşlu telefon tercih ediyorlar. Aynı zamanda askere giden vatandaşlarımızda tuşlu telefon alıyorlar. Sıfır tuşlu telefonlar 700 TL iken ikinci el tuşlu telefonlar ise 250 TL. Sıfır ürünler var ama eski telefonların kalitesi daha iyi. Her gün en az 10 kişi gelip, tuşlu telefon hakkında bilgi alıyor. Satın alan çok fazla” diye konuştu.