REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

ÜÇ TİP FETÖCÜ…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÜÇ TİP FETÖCÜ…
4-Fatih ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.ccccom )
11 views
18 Haziran 2018 - 15:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Üç tip FETÖCÜ vardır. Bunların birinci bölümü FETÖ’nün takındığı din maskesine kanarak ve gerçekten İslamiyet’e hizmet ettiklerini zannederek, kervana katılanlardır. Öyle tahmin ediyoruz ki, bu gruba dahil olanlar, FETÖ’CÜLERİN yüzde 60’ını teşkil ederler. Bunlar zekâtlarını, fitrelerini, kurbanlarını bilinçsiz bir şekilde bu terör örgütüne vermiş, örgütün yayın organı durumundaki ZAMAN Gazetesine, SIZINTI dergisine ve örgütün diğer yayınlarına abone olmuş, Hoca Efendi’nin(!) kitaplarını alarak maddi katkı sağlamış ve bu amaçla çocuklarını FETÖ’NÜN dershanelerine göndermişlerdir. Paraları olanlar da, yine bu amaçla BANKASYA’YA yatırmışlardır. Bunların niyetleri halistir. Kendilerince ALLAH RIZASI için bir iş yaptıklarını vehmetmişlerdir. Yani, kandırılmışlardır. Hem kandırılanlar, yalnız onlar değil ki. Bu örgüt, bir zamanlar devletin en yüksek kademelerindeki insanları bile kandırmamış mı!

İkinci tip FETÖ’CÜLER, TÜCCAR ZİHNİYETLİ olanlar ve yükselmek için referans peşinde koşan BÜROKRATLARDIR. Tüccarlar baktılar ki, FETÖ’NÜN kurduğu şirketler, holdingler para kırıyor, bütün devlet dairelerinde işleri tıkırında yürüyor, elbette bu pastadan pay almak onların da işlerine geldi, hepsi de FETÖCÜ kesildi. Bürokratlar da, terfi etmenin, bir yere gelmenin yolunun FETÖCÜ olmaktan geçtiğini gördüler, kapağı FETÖ’NÜN dergâhına attılar! Gerçekten de yükseldikçe yükseldiler! Kaymakam, Vali, Paşa, Ağır Ceza Reisi,  Yargıtay, Sayıştay, Anayasa Mahkemesi Üyesi, Dekan, Rektör oldular, milletvekili, hatta bakan seçildiler. Fetö’cülerin yüzde 30’u da bu sınıfa dahil olanlardır.

Üçüncü tip FETÖCÜLER ise, işin gerçeğini bilen, bu örgütün ABD kuklası olduğunu, yıllardan beri Türkiye’ye ve hatta tüm İslam âlemine karşı kullanılmak üzere örgütlendiğini bilen asıl TEHLİKELİ ekiptir. Şanlı Ordumuza karşı KUMPAS davalarını kurgulayan, ATATÜRKÇÜ paşaları, subayları cezaevlerine attıran, Kozmik odalara girerek, devletin ırzına, namusuna tasallutta bulunan ve son olarak 15 Temmuz darbesini yöneten, yürüten bu HAİNLERDİR.  Asıl cezalandırılmayı hakkedenler de aslında bunlardır.

Ne var ki, görüldüğü kadarıyla FETÖ’DEN yargılananların büyük ekseriyeti, birinci bölüme dahil olan ve Fetö’yü MEHDİ zannederek, kendilerince İslamiyet adına cihat ettiklerini vehmeden ahmaklardır. İşte, ben asıl bunlara acıyorum…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.