REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

ULUSLARARASI TERCİH EDİLEN SAÇ EKİM MERKEZİ: ESTERİSE

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ULUSLARARASI TERCİH EDİLEN SAÇ EKİM MERKEZİ: ESTERİSE
28 views
28 Haziran 2022 - 11:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Özel Batman Yaşam Hastanesi’nde hizmet veren saç ekim ünitesi Esterise, dünyanın farklı ülkelerinden gelen kişilere saç ekimi gerçekleştirdi. Günden güne danışan potansiyelini artıran saç ekim ünitesi Esterise, uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile danışanların memnuniyetini kazanarak hizmet standartlarını uluslararası alana yükseltti.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Esterise Yönetim Kurulu Başkanı Doç.Dr.Enver Turan (Cildiye) “Esterise saç ekim ünitesi olarak uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile hizmet potansiyelimizi günden güne genişletiyoruz. Hem yurt içi hem de yurt dışında tercih edilen bir merkez haline geldik. Geldiğimiz noktada Kanada, Amerika, Finlandiya, Almanya, Norveç, Hollanda, İngiltere, İsveç ve Ortadoğu ülkelerinde merkezimize gelerek saç ekimi gerçekleştiren danışanlarımız bulunmaktadır.

Esterise Saç Ekim Ünitemizde modern tıp dünyasının etkin modelleri ile saç ekimi işlemi gerçekleştirilmektedir. Saç ekim öncesi ve sonrası süreçlerinde danışanlarımıza tedavi uygularken aynı zamanda tüm hizmet süreçlerinde danışmanlık da yapmaktayız.   Saç ekim işlemlerimiz alanında uzman hekimlerimiz ve uzman yardımcı personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastane ortamında bulaşıcı hastalıklar ve enfeksiyona karşı her türlü önlem alınarak, komplikasyonlara karşı hazır ekip ve donanımımız bulunmaktadır. Saç ekim işlemi esnasında danışanımızın nabız, oksijen, tansiyon, satürasyon değerlerini gördüğümüz sağlık ölçüm ve takip sistemi ile anlık takip etmekteyiz. İşlem sonrasında yine uzman doktor takibi ve danışmanlığı gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca saç ekim işlemi sonrasında kozmetik, prp, ilaç ve medikal takip desteği ile danışanlarımızın arzuladığı saç görünümüne kavuşması için tüm süreçleri koordineli bir şekilde yürütmekteyiz. Ameliyat, kan, iğne vb durumlara karşı korkusu olan danışanlarımıza sedasyonlu saç ekim işlemi de gerçekleştirmekteyiz.  

Hizmet anlayışımızın sonucu olarak danışanlarımızın memnuniyeti tercih edilmemizin temelini oluşturmaktadır. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında tercih edilmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Saç Ekim Ünitesi olarak her zaman en iyisi için çalışacağız” diye konuştu.

 

Saç Ekiminde Teknoloji ve Uzmanlık Gazete (1)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.