Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uyan ve Dündar Ailelerinin Mutlu Günü

İş insanlarından Boran Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Uyan’ın kıymetli oğlu Azat Uyan ile Siirt’in tanınan Dündar ailelerinden Abdurrahman Dündar’ın biricik kızı Merve Dündar, Siirt’te gerçekleştirilen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

İş insanlarından Boran Yapı

Sanat, ve iş dünyası gibi birçok camiadan seçkin konuk ve misafirlerin katıldığı düğün töreninde birçok isim genç çiftin nikahına şahitlik etti. Muhteşem düğünde sahne alan Hakkari’nin tanınmış ses Sanatçısı Nevzat Çiftçi ve yine Hakkari’nin tanınan sosyal medya fenomeni Sofi Ömer’in performansları büyük beğeni topladı.

Genç çifti, en mutlu günlerinde, her iki ailenin eş, dost ve akrabaları yalnız bırakmazlarken düğünde renkli anlar yaşandı. Yerel halk oyunları, folklar gösterilerin sergilendiği yılın düğününde damadın babası Siirtli iş insanı Hacı Uyan, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Törene, Siirt’in birçok iş insanı, sanatçılar, STK temsilcileri, bazı kamu kurum müdürleri, her iki ailenin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç çifti kutlar, ömür boyu mutluluklar dileriz.