REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

Vali Ali Fuat Atik’ten Eruh İlçe Halkına Ziyaret

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Ali Fuat Atik’ten Eruh İlçe Halkına Ziyaret
31 views
02 Haziran 2018 - 13:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Ali Fuat Atik, ilçe ziyaretleri programı kapsamında Eruh ilçemizi ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Eruh Kaymakamı Murtaza Dayanç,  kurum amirleri ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Atik, İlçe Kaymakamı Murtaza Dayanç’tan ilçede yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

KÖY VE MAHALLE MUHTARLARI İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ

Vali Atik ve beraberindeki heyet daha sonra Eruh Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda Mahalle ve Köy muhtarları ile bir araya geldi ve köylerin sorunlarını, köy muhtarlarından dinledi.

Vali Atik Köy Muhtarlarına hitaben yaptığı konuşmada; “Köylerimizin sorunların tespit edilmesi, bunların çözümüne yönelik gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak, ayrıca muhtarlarımız ile sivil toplum kuruluşlarımızın istek ve beklentilerini dinlemek ve çözüm üretmek amacıyla toplantı yaptıklarını” belirtti.

Eruh ilçemizin terörle değil, hizmetlerle anılmaya başlandığını kaydeden Vali Atik, “Eruh Belediyemizin güzel çalışmalarının halktan büyük bir memnuniyetle karşılık bulduğunu hep birlikte görüyoruz. Hizmetler artarak devam ediyor.  Yeter ki birlik ve beraberliğimizi koruyarak, daha da güçlendirelim.  Güçlü bir devletimiz var tüm sorunların üstesinden gelecek kabiliyet ve ekonomik güce sahibiz” dedi.

Terörle mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini belirten Vali Atik, teröre karşı etkin mücadelenin olumlu sonuçlarını almaya başladıklarını belirterek, vatandaşlarımızın huzur iklimi içinde geleceğe güvenle bakmaya başladıklarını da sözlerine ekledi.  Vali Atik, muhtarlara söz vererek, sorun talep ve önerilerini dinledi. Köylerdeki sorunlarının giderilmesi amacıyla, yetkililere not aldıran Vali Atik, burada alınan kararların bütçe imkânları dâhilinde değerlendirileceğini bildirdi.

ESNAFLAR ZİYARET EDİLDİ

Vali Ali Fuat Atik beraberindeki heyet ile birlikte, Eruh ilçe merkezinde esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi. Devletin varlık nedeninin vatandaşlara hizmet etmek olduğunu belirten Vali Atik, Eruh’un huzur, güven ve istikrar içinde her geçen gün daha da geliştiğini, vatandaşlarımızın yaşam standartlarının daha da yükseleceğini ifade etti.

ERUH’UN HUZUR İKLİMİNDE VATANDAŞLARLA İFTAR

Esnaf ziyaretinin ardından Vali Atik ve beraberindeki heyet, Eruh Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen geleneksel iftar programında vatandaşlarla birlikte iftarlarını açtı. İftara katılan vatandaşlarla sohbet ederek, sorun ve isteklerini dinleyen Vali Atik, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç’a ve iftar programına katılan vatandaşlara teşekkür etti. Vali Atik, Eruh ilçemizdeki bu anlamlı birlik ve beraberliğin artarak devam edeceğini de sözlerine ekledi. Vali Atik’in Eruh ilçe ziyaret programına İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Uğur Özmen de eşlik etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.