REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

VALİ ALİ FUAT ATİK’TEN, ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
VALİ ALİ FUAT ATİK’TEN, ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
5 views
31 Ekim 2017 - 9:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Ali Fuat Atik, 13 Eylül 1997 yılında Eruh kırsalında şehit olan kahraman Güvenlik Korucusu şehit Mustafa Kayar’ın ailesini konutunda ziyaret etti.

Vali Atik beraberinde Vali Yardımcısı Aziz Onur Aydın ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Gökhan Marakçı ile birlikte 1997 yılında Eruh kırsalında şehit olan kahraman Güvenlik Korucusu şehit Mustafa Kayar’ın ailesini ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Atik, beraberinde getirdiği çeşitli hediyeleri şehit ailesinin efradına dağıtarak, kendileri ile bir süre sohbet etti.

Şehit Mustafa Kayar’ın oğlu Hasan Kayar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Atik ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kayar, şehit oğlu olmaktan büyük bir onur duyduğunu belirterek, devletin her zaman yanlarında olduğunu söyledi.

Ziyarette ailenin sorun ve talep ve önerilerini dinleyen, kendileri ile sohbet eden ve bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Vali Atik ise, “Vatan, bayrak ve mukaddesat için canını seve-seve veren kahraman vatan evlatları olduğu sürece, yurdumuzu bölmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir“ dedi.

Vali Atik, “Aziz şehitlerimizin çocukları, yakınları bizim için kutsal birer emanettirler. Devletimiz bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da her zaman sizlerin maddi ve manevi yanındadır. Acılarınızı paylaşıyor, şehit olan kardeşimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Ziyaret sonrasında mahallede toplanan çocukların sevinçlerine de ortak olan Vali Atik, çocuklarla bir süre ilgilenerek, sohbet etti.

VALİ ATİK, HALK ZİYARETİNDE

Vali Ali Fuat Atik, halk ziyaretleri kapsamında şehit aile ziyaretinin ardından, kentteki esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek sorun, talep ve önerilerini dinledi. Güres caddesini gezerek esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Vali Atik, esnafa hayırlı iş ve bol kazanç temennisinde bulunarak, kendileri ile sohbet etti.

İlimizde yürütülen çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendiren Vali Atik, Siirt ilimizde huzur ve güvenliğin sağlanmasında vatandaşlarımızdan çok büyük bir destek aldıklarını belirterek, ilimizde yapılacak hizmet ve yatırımlar konusunda her vatandaşın fikir ve görüşlerinin kendileri için önemli olduğunu kaydetti. Esnaflar ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek,  Valimizin halk arasında halkla beraber olması, halkın fikir ve görüşlerini dinlemesi bizleri fazlasıyla memnun ediyor dediler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.