REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

VALİ ATİK; BAŞARI EKİP İŞİDİR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
VALİ ATİK; BAŞARI EKİP İŞİDİR
6-Ayhan MERGEN( kanal56@hotmail.comm )
15 views
15 Ocak 2018 - 11:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta sonu valimiz Sayın Ali Fuat Atik, Kanal 56 televizyonunda sunduğum Sohbet Özel Programında canlı yayın konuğumdu. Kendisiyle 6 ayı aşkın bir süreden beri ilimizde yürüttüğü çalışmalar hakkında sohbet etme  ve bu çalışmaları birinci ağızdan izleyenlerimize sunma imkanı bulurken, bu durum benim açımdan çok verimli bir program oldu.

Valimiz çalışmaları anlattı ve terörle mücadeleden Gernave suyunun kurtarılmasına, havaalanı sorununun çözülüyor olmasından hepimiz için yepyeni bir konu olan Şirvan bakır madenlerinde çıkarılan ham maddenin işlenmesini sağlayacak tesise kadar, bütün çalışmalar hakkında bilgi alma imkanı buldum. Hepsi birbirinden değerli çalışmalar ve bazılarına bundan sonraki günlerde değinmeye çalışacağım.

Bugün değinmek istediğim bir konu valimizin yönetim anlayışını geniş bir şekilde anlatmasıdır. Vali Atik bu programda  defalarca başarının ancak ekip çalışması halinde daha kolay ve daha kalıcı bir şekilde elde edilebileceğine vurgu yaptı ve hemen ardından da kendisinin bu konuda şanslı olduğunu ve iyi bir ekibinin bulunduğunu belirtti. Vali Atik’in ekip çalışması yürütüyoruz dediği ekipte milletvekilimiz Prof. Dr. Sayın Yasin Aktay, Belediye Başkan Vekili  Sayın Ceyhun Dilşad Taşkın ve AK Parti İl Başkanı Sayın Fuat Özgür Çalapkulu bulunuyor.

Vali Atik başta havaalanı konusu olmak üzere ekip çalışması ile çözdükleri sorunlar hakkında ayrıntılı bilgiler verdiler. Vali Atik’in üzerinde durduğu ve bence değerlendirilmesi gereken bir konuda halkımızın kendisine olan ilgi ve sevgisi oldu. Vali Atik daha göreve başladığı ilk günden itibaren vatandaşların kendisine yoğun ilgi gösterdiğini ve hakkında ayrıntılı bir araştırma yaptıklarını gördüğünü belirterek, Siirt’ in gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu ve artık kendisini bir Siirtli olarak hissettiğini ifade etti.

Vali Atik, Batı bölgelerindeki illerde görülemeyecek olan bu ilgi ve sevginin kendisini çalışma konusunda daha çok motive ettiğini anlatarak, bu motivasyon ve ekip ruhu ile daha birçok önemli çalışmalara imza atılacağının da altını çizdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.