Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Dr. Kemal Kızılkaya, Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Denetim ve İncelemelerde Bulundu

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr.Kemal Kızılkaya, sabahın erken saatlerinde Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde denetim ve incelemelerde bulundu…

Siirt Valisi ve Belediye

İlk olarak hastane bahçesinde denetimlere başlayan Vali Kızılkaya, İl Sağlık Müdürü Dr.Erol Emre Ömür ve hastane yetkililerinden bilgi aldı.

Hastane bahçesini gezerek incelemelerini sürdüren Vali Kızılkaya, hastane yanında yer alan boş alanın iyileştirilerek vatandaşlar ve hastane çalışanları için otopark olarak kullanılması yönünde yetkililere talimat verdi. Daha sonra hastane çalışanlarıyla bir araya gelen Vali Kızılkaya, sağlık hizmetlerinin önemine vurgu yaptı.

Vali Kızılkaya: “Vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetleri kalitesinin daha da yükseltilmesi gerektiğini belirterek,  “Hedefimiz; vatandaşlarımızın sıcak ve güler yüzle karşılandığı, daha temiz ve düzenli bir ortamda sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktır” dedi.

Vali Kızılkaya, hasta memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için tüm imkânların kullanılacağını da sözlerine ekledi.

Vali Kızılkaya, daha sonra acil servisi ziyaret ederek, görevli hekimlerden hastaların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi aldı ve tedavi gören hastalara acil şifalar diledi.

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki denetimlerini tamamlayan Vali Kızılkaya, daha sonra kentte başlatılan temizlik seferberliği çalışmalarını denetledi.