Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Dr.Kemal Kızılkaya’nın Jandarma Teşkilatının 185. Kuruyuş Yıldönümü Kutlama Mesajı

Saygıdeğer Siirtli Vatandaşlarım; “Geçmişten

Saygıdeğer Siirtli Vatandaşlarım;

“Geçmişten bugüne tarihi şan ve şerefle dolu kanun ordusu Jandarma teşkilatımız, kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle milletimizin her zaman takdirini kazanmış, sonsuz sevgi ve güvenine mazhar olmuştur.

Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatımız, vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti ve görev anlayışıyla halkımızın huzurunu koruması, güvenlik ve asayişin sağlanması için başta terör olmak üzere her türlü suça karşı canı pahasına azim, inanç ve kararlılıkla mücadele ederek, aziz milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmıştır.

Kahraman Jandarma teşkilatımız, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine olan inancım tamdır.

Üstün görev bilinci, eğitimi ve motivasyonu ile vatan topraklarımız üzerinde görev yaptığı her yerde huzurun teminatı olan Jandarma Teşkilatımızın 185. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, başta Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, ebediyete irtihal etmiş tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum.”

Dr. Kemal Kızılkaya
Siirt Valisi