Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU “SEVGİLİ” VE “SOYSAL” AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Vali ve Belediye Başkan

Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, halk ziyaretleri kapsamında, Kurtalan ilçesinde taziye ziyaretlerinde bulunurken, Kurtalan Tekstil Kent Atölyesi inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Vali Hacıbektaşoğlu, ilk olarak Gözpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Emin Soysal’ın kardeşi Mehmet Reşit Soysal’ın vefatı nedeniyle Gözpınar köyünde “Soysal” ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı diledi.

Vali Hacıbektaşoğlu daha sonra 21. dönem Siirt Milletvekili rahmetli Nizamettin Sevgili’nin kız kardeşi, İçişleri Bakanlığı Danışmanı Fevzi Sevgli’nin halası Necla Sevgili’nin vefatı nedeniyle Kayabağlar beldesinde, ”Sevgili” ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerini iletti. Sevgili ailesi adına konuşan İçişleri Bakan Danışmanı Fevzi Sevgili, Vali Hacıbektaşoğlu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

“KURTALAN TEKSTİL KENT ATÖLYESİNİ İNCELEDİ”

Taziye ziyaretlerini tamamlayan Vali Hacıbektaşoğlu daha sonra, Ak Parti İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç, İçişleri Bakan Danışmanı Fevzi Sevgili ve İl Genel Meclis Başkanı Cangir Bayram ile birlikte Kurtalan Tekstil Kent Atölyesi inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek İlçe Kaymakamı Çağlar Tekin’den bilgi aldı.

“KÖY MUHTARININ SORUNLARINI DİNLEDİ”

Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Pervari ilçesine bağlı Karşıkaya Köyü Muhtarı Faik Tutal’ı makamında kabul etti. Köyün sorun ve taleplerini Köy Muhtarı Faik Tutal’dan dinleyen Vali Hacıbektaşoğlu; “Köylerimizin sorun, talep ve beklentilerini, KÖYDES projeleri ve İl Özel İdare kaynaklarıyla en kısa sürede çözüme kavuşturmak için gerekli çalışmaların yürütüldüğünü belirtti. Köy Muhtarı Tutal, Vali Hacıbektaşoğlu’nun gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Haber:Cüneyt ARITÜRK