Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU, ŞİDDET MAĞDURU DOKTORA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Vali ve Belediye Başkan

Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Kurtalan Devlet Hastanesi Acil Servisinde darp edilen Dr.Vedat Oran’ı, ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Kurtalan Devlet Hastanesi girişinde Kurtalan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Çağlar Tekin, İl Sağlık Müdürü Dr.Erol Emre Ömür ve Kurtalan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr.Vehbi Yağız tarafından karşılanan Vali Hacıbektaşoğlu, daha sonra hastane binasına geçti.

Dr.Vedat Oran’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Hacıbektaşoğlu, olaydan büyük üzüntü duyduğunu belirterek,  bu tür nadir olayların Siirt’te yaşanmasının kabul edilemez olduğunu söyledi.

Sağlık çalışanlarına şiddetin son bulması gerektiğini belirten Vali Hacıbektaşoğlu; “İnsanlar için hayatını, ömrünü adamış hiçbir hekimimiz böyle bir olayı beklemez. Hekimlerimiz, çocuklarına annelerine, babalarına gösteremeye fırsat bulamadığı şefkati, sevgiyi ve hoşgörüyü hastasına gösteriyor. Ani bir şiddetin gelmesi çok fazla kırıcı oluyor. Biz her türlü şiddeti reddediyoruz. Hepimiz elimizden geleni yapacağız. Tüm kalbimizle üzüntümüzü belirtiyoruz. Her zaman sağlık çalışanlarımızın yanındayız ve yanlarında olmaya da devam edeceğiz.

Sağlık Bakanımız, doktorumuzu arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler, tekrar selamlarını iletiyorum. İçişleri Bakanımızı bilgilendirdim, çok geçmiş olsun dileklerini iletmemizi istediler. Adalet Bakanımızın çok yakından olayı takip ettiğini biliyorum.  Hekimimize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Haber:Cüneyt ARITÜRK