Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Kızılkaya, Köylerin Altyapı Yatırımlarını Masaya Yatırdı

2024 yılı köy yatırım programı kapsamında köylerde yürütülecek yatırım ve hizmetlerin değerlendirildiği geniş katılımlı toplantı, Valimiz Sayın Dr. Kemal Kızılkaya başkanlığında yapıldı.

2024 yılı köy yatırım

Siirt Merkez ve ilçelere bağlı köylerin alt-üst yapı çalışmalarını masaya yatıran Vali Kızılkaya, vatandaş memnuniyetini esas alan bir kamu anlayışıyla çalışmaların yürütülmesine vurgu yaparak, köylerin ihtiyaçları olan yol, içme suyu, altyapı gibi alanlardaki eksikliklerin tespit edilip çözüm üretilmesi için çalışmaların hızlandırılmasını ve köylere yapılacak yatırımların proje süreçlerinin titizlikle takip edilmesi talimatını verdi.

Belirlenen program doğrultusunda çalışarak, hizmet kalitesini artıracaklarını belirten Vali Kızılkaya, kamu kaynaklarının daha verimli, hızlı ve etkin bir şekilde kullanılmasıyla kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini daha da yükseltmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Toplantıya, Vali Yardımcısı Şeyma Aktaş Semiz, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat ile Şube Müdürleri katıldı.