Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Vatandaşlar Dikkat: Hava Birden Soğuyacak

Türkiye’de hafta başından beri devam eden yağışlar yerini güneşli bir havaya bıraktı. Sıcaklılar kendisini gösterse de bu uzun sürmeyecek. Türkiye’de yeni haftayla birlikte hava birden soğuyacak, birçok ilde kuvvetli yağış görülecek.

Türkiye'de hafta başından beri

Türkiye’de ekim ayıyla birlikte hava sıcaklıkları düştü, başta İstanbul olmak üzere birçok ilde kuvvetli yağmur görüldü. Hafta başına kadar yurdun büyük bölümünde yağış beklenmezken yeni haftayla birlikte sıcaklıklar bir anda düşecek birçok ilde kuvvetli yağışlar görülecek.

SICAKLIKLAR KENDİNİ GÖSTERECEK

Yurt genelinde parçalı bulutlu ve açık bir hava hakim olması öngörülüyor. Sıcaklıklar mevsim normallerinde olacak. Başkent Ankara’da hafta başına kadar yağış yok. Sıcaklığın 22-23 derece civarında olması tahmin ediliyor.

İstanbul’da genel olarak yağış beklenmiyor. En yüksek sıcaklık 23-24 derece civarında seyredecek. İzmir’de de yağış beklenmezken, hava, az bulutlu ve açık olacak. Sıcaklıksa 28-29 derece civarında seyredecek.

HAVA BİR ANDA SOĞUYACAK

Hava Forum’un verilerine göre pazar gecesi Rusya üzerinden yeni bir soğuk hava dalgası geliyor. Bir anda sıcaklıların düşmesine yol açacak soğuk hava dalgasıyla birlikte birçok ilde kuvvetli yağmur görülecek.