Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Vefat Edenler

57.HÜKÜMET DEVLET BAKANI,  HEMŞEHRİMİZ

57.HÜKÜMET DEVLET BAKANI,  HEMŞEHRİMİZ PROF. DR. SALİH YILDIRIM’IN KARDEŞİ, ALİ YILDIRIM  ŞIRNAK’TA VEFAT ETMİŞTİR.

————

ELMADALI (FERYAR) KÖYÜNDEN,  MERHUM NİZAMETTİN’İN HANIMI, MADENDE ÇALIŞAN METİN VE EKREM BEYHAN’IN ANNELERİ,  ESNAF REFİK VE

M.ŞAH BEYHAN’IN NİNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

ORMANARDI (GIRDARA)  KÖYÜNDEN,  MERHUM OSMAN’IN HANIMI,  HAACİ, BEŞİR, MELLE DİYAR VE  EMİN AYDIN’IN ANNELERİ,  BÜYÜK UMUT  REHABİLİTASYON MERKEZİ  SAHİPLERİ  NEVZAT VE İZZET HOCA, HAYAT HASTANESİNDE ÇALIŞAN  SERDAR VE AVUKAT VEDAT AYDIN’IN  NİNELERİ,  MELLE CEMAL AYTAŞ’IN ABLASI  VEFAT ETMİŞTİR.

————

AKDOĞMUŞ (GUNDE ŞEYĞ)  KÖYÜNDEN,  MERHUM H.YILMAZ’IN ABİSİ, YSE’DE ÇALIŞAN MERHUM EMİN, MİLLİ EĞİTİMDE ÇALIŞAN  FETHULLAH, NASIR, İSMET,  NİHAT VE FEHİM YILMAZ’IN  BABALARI,  ADLİYE’DEN EMEKLİ MUSA VE  İDRİS İN AMCALARI,  ABDULLAH YILMAZ  VEFAT ETMİŞTİR.

————

MERHUM SEYYİD MOLLA  ABDUSSEMED’İN TORUNU,  MERHUM SEYYİD HALİL’İN OĞLU,  HACI ZİHNİ, MERHUM HACI MUHDİ,  MERHUM HACI YUSUF VE  HACI MELLE AYAZ MENDİ’NİN KARDEŞLERİ, MEHMET YAŞAR MENDİ  İSTANBUL’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

DÜZLÜCE (HIRBAMUSO)  KÖYÜNDEN, MERHUM FAKAH HASAN’IN OĞLU,  H.ABDULALİM, H.ABDULKERİM,  H.ABDURRAHMAN VE ABDURRAHİM’İN KARDEŞLERİ,  İSMAİL, İSHAK VE SÜLEYMAN’IN  BABALARI,  HACI ABDULBAKİ GÜL  İSTANBUL’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

HEMŞEHRİLERİMİZE RAHMETLER, AİLELERİNE SABIRLAR DİLERİZ.

 www.siirtgazetesi.com.tr