Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vefat Edenler

MERHUM HACI HÜSEYİN’İN OĞLU,

MERHUM HACI HÜSEYİN’İN OĞLU, ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜ DR.FİKRET, İŞ ADAMLARI DİYAEDDİN, AHMET VE HÜSEYİN SERİN’İN BABALARI, HACI FUAT SERİN ABİSİ, BEDRETTİN SERİN’İN AMCASI, HACI MUHSİN KEBAPÇI’NIN DAYISI, MİLLİ EĞİTİM’DEN EMEKLİ HACI FETHİ SERİN YALOVA’DA VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUM HACI HÜSEYİN’İN  OĞLU, ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜ  DR.FİKRET, İŞ ADAMLARI DİYAEDDİN, AHMET VE HÜSEYİN SERİN’İN BABALARI, HACI FUAT SERİN ABİSİ, BEDRETTİN SERİN’İN AMCASI, HACI MUHSİN KEBAPÇI’NIN  DAYISI, MİLLİ EĞİTİM’DEN EMEKLİ HACI FETHİ SERİN YALOVA’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

GARİSAN AŞİRETİ MALA CİBO KOLUNDAN MERHUM HACI MUSTAFA’NIN  OĞLU, MERHUM HACI SAİT VE SELİM TOPRAK’IN ABİLERİ, PEYNİRCİ MEMDUH VE MUSTAFA’NIN BABALARI, HACI ABDURRAHMAN TOPRAK VEFAT ETMİŞTİR.

————

KUŞDALI (ŞAVURAN)  KÖYÜNDEN MERHUM AHMET ALDEMİR’İN HANIMI, ŞAHİN , MEHMET, SALİH, METİN VE AYAKKABICI YUSUF’UN ANNELERİ, MİLLİ EĞİTİMDE ÇALIŞAN TEKİN ELÇİÇEK’İN  KAYINVALİDESİ, VEFAT ETMİŞTİR.

————

GARİSAN AŞİRETİ MALA AMMAYI ŞAHİN KOLUNDAN, TACETTİN YILDIZ’IN BABASI, HAYRETTİN, HÜSEYİN VE İDRİS’İN DAYILARI, ASIM VE ATA’NIN AMCALARI, NACİ YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.

————

MERHUM HACI SECİH’İN OĞLU, KEMAL VE FATİH TAYLAN‘IN BABALARI, YUSUF, YAKUP, EYÜP VE İSHÂK TAYLAN‘IN ABİLERİ SELAHATTİN TAYLAN VEFAT ETMİŞTİR.

————

EKMEKÇİLER  (BİNERVE ) KÖYÜNDEN MERHUM H. OSMAN OĞUZ’UN  OĞLU, MERHUM ŞEYH  MUHYEDDİN ORAN’IN KAYINI, ŞEYH MUAZ VE ŞEYH  İBRAHİM ORAN’IN DAYILARI, HASAN OĞUZ VEFAT ETMLİŞTİR.

————

DANIŞ AİLESİNDEN MERHUM HAYRİ DANIŞ’IN EŞİ, ŞOFÖRLER ODASI ESKİ BAŞKANI MERHUM NEJDET VE KÖYHİZMETLERİNDEN EMEKLİ SUPHİ DANIŞ’IN YENGELERİ, MERHUM HİKMET, NEVZAT VE NURİ DANIŞ’IN ANNELERİ İSTANBUL’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

HEMŞEHRİLERİMİZE RAHMETLER, AİLELERİNE SABIRLAR DİLERİZ.

 www.siirtgazetesi.com.tr