Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Vefat Edenler

GARİSAN AŞİRETİ (MALA CİBO

GARİSAN AŞİRETİ (MALA CİBO ) KOLUNDAN HACI MUHAMMED’İN HANIMI ŞEFİK, ÖMER VE CEBRAİL BAYKAL’IN ANNELERİ, HASAN VE MUHSİN’İN ABLALARİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

DOLUHARMAN (FİSKEN)  KÖYÜNDEN, MERHUM HACI ABDİ CEMİL’İN  OĞLU, İSA , HAMMET, BAHRİ, MİZBAH  VE İHSAN TEPECİK’İN  KARDEŞLERİ, SADRETTİN VE AZAMETİN’İN  BABALARI, H .İZZET TEPECİK VEFAT ETMİŞTİR.

————

ESKİ ERUH (BİLGİLİ) KÖYÜNDEN MERHUM DERVİŞ ÇAKIR’IN  HANIMI, MEHMET EMİN VE NEZİR ÇAKIR’IN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

———-

MERHUM H. SADO VURAL’IN OĞLU, ÇARŞI CAMİ ESKİ MÜEZZİNİ MELLE FUAT, HACI ETHEM, ÖĞRETMEN MERHUM HACI MECİT  VE YSE’DEN EMEKLİ MELLE SELAMİ VURAL’IN  KARDEŞLERİ SAMİ VURAL ANTALYA’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

MERHUM H. HAYRETTİN ALKIN’IN EŞİ, DEMİRCİ HACI ŞEFİK, REFİK VE SABRİ ALKIN’IN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

MERHUM HACI MURAT’IN OĞLU, MALİYE’DEN EMEKLİ MEHMET’İN ABİSİ, PTT DE ÇALIŞAN ALİ, MÜTEAHHİT HALİT, YUNUS VE OSMAN’IN BABALARI İSA YÜKSEK VEFAT ETMİŞTİR.

————

BAĞTEPE (HALENZE) KÖYÜNDEN MERHUM HAYDARIN EŞİ, SANAYİDE ÇALIŞAN MERHUM ŞABAN USTA VE RAMAZAN FURATIN ANNELERİ, MÜFTÜLÜKTEN EMEKLİ ŞEF MELLE MUHAMMET ABİDOĞLU’NUN KAYIN VALİDESİ, CEZAEVİNDE ÇALIŞAN VEYSEL VE SİNAN FURAT’IN BABA ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

ÇAĞBAŞI (TIRIM) KÖYÜNDEN PREKETÇİ HACI ABDİ’NİN OĞLU, SELİM, METİN VE EMİN ÜREN’İN ABİLERİ, MESUT İŞCAN‘IN KAYINBİRADERİ, ALİ, YALÇIN VE MİLLİ EĞİTİM DE ÇALIŞAN CEMALETTİN AKINAY’IN TEYZE ÇOCUKLARI, SADIK ÜRE VEFAT ETMİŞTİR.

————

KEŞKOL AŞİRETİNDEN CAFER’İN OĞLU, HALİT VE HACI ABDULLAH’IN KARDEŞLERİ, BİŞAR, ERCAN, İZZET VE KUTBETTİN’İN BABALARI, VAHDETTİN TEKİN VEFAT ETMİŞTİR.

————

HEMŞEHRİLERİMİZE RAHMETLER, AİLELERİNE SABIRLAR DİLERİZ.

 www.siirtgazetesi.com.tr