Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Vefat Edenler

MERHUM HACI NURİ’NİN OĞLU,

MERHUM HACI NURİ’NİN OĞLU, CEYLAN VE ÖZCAN ŞAHİN’İN BABALARI, ABDURRAHİM VE YUSUF ŞAHİN’İN ABİLERİ, ADNAN KUZU VE SAMİ PALA’NIN KAYIN BABALARI, MELLE TALİH ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.

————

ERUH DÖNERDÖVER (BIKAT) KÖYÜNDEN, MERHUM HACI ABDULLAH’IN OĞLU, AGİT, MURAT VE RASİM ŞEN’İN BABALARI, KAMİL VE ABDULKERİM ŞEN’İN KARDEŞLERİ HAYRETTİN ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.

————

MERHUM FEHİM KIZILKAN’IN TORUNU, LOKANTACI MESUT KIZILKAN’IN OĞLU, MEHMET KIZILKAN, ÖMER KIZILKAN, UĞUR BETONDA ÇALIŞAN İLHAN ALP, ZEKİ ALP VE TEKİN ALP’IN YEĞENLERİ YUSUF KIZILKAN VEFAT ETMİŞTİR.

————

MERHUM HAFIZ  MELLE ŞÜKRÜ’NÜN TORUNU, LOKANTACI MUSTAFA’NIN OĞLU, UĞUR VE ABDULLAH ERTEN’İN KARDEŞLERİ, MAHFUZ VE EMEKLİ ÖĞRETMEN HACI CELAL ÖZORPAK’IN YEĞENLERİ, AYHAN ERTEN İSTANBUL’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

MERHUM H.AHMET BAYDARMAN’IN KIZI, HACI MUSTAFA BAYDARMAN’IN HANIMI, NACİ, ZEKİ, EDİP, MEHMET ALİ VE SAİT BAYDARMAN’IN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

SAĞIRSU (HİLEYLA) KÖYÜNDEN, MERHUM HACI AHMET’İN YEĞENİ H.CEMAL, ABDULLAH VE EMEKLİ İMAM MELLE ABDULAZİZ ERTAŞ’IN AMCA ÇOCUKLARI, ALAATTİN VE NURETTİN ‘İN AMCALARI, ŞEYH MUSA KUR’AN KURSU HOCASI MELLE MUHAMMED ACAR’IN  KAYINPEDERİ, BELEDİYEDEN EMEKLİ HAKKI ERTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

————

DUDERAN AŞİRETİ,  DEŞTOPİA KOLUNDAN, YAHYA SEZEK’İN KIZI, H.ABDURRAHMAN SEZEK VE H.İBRAHİM ERZEN’İN TORUNLARI, H.İSA, H. İBRAHİM VE MEHMET SEZEK’İN YEĞENLERİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

ERUH EKMEKÇİLER (BİNERVE) KÖYÜNDEN, MERHUM MEHMET EMİN ÖZBAY’IN  HANIMI, BELEDİYEDEN EMEKLİ İSMAİL ÖZER’İN KAYINVALİDESİ, GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞAN TANJU ÖZER’İN NİNESİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

HEMŞERİLERİMİZE RAHMETLER, AİLELERİNE SABIRLAR DİLERİZ.

www.siirtgazetesi.com.tr