Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vefat Edenler

EMEKLİ ÖĞRETMEN MERHUM HACI

EMEKLİ ÖĞRETMEN MERHUM HACI ÖMER ARIK’IN ABLASI, DOKTOR SİNAN ARIK’IN HALASI, MEHMETÇİL İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÇALIŞAN FATİH MÜLAYİM’İN TEYZESİ BURSA’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

SAĞIRSU (HİLEYLA) KÖYÜNDEN, RAHMETLİ HACI AHMET’İN OĞLU, HACI CEMAL’İN KARDEŞİ, RAHMETLİ MEHMET, NEDİM VE YENİ MAHALLE MUHTARI ŞEFİK ERTAŞ’IN ABİLERİ, GIYASEDDİN, ZEKİ VE MURAT’IN BABALARI, EMEKLİ İMAM ABDULAZİZ ERTAŞ’IN  KAYIN BABASI, ABDULLAH ERTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

————

RAHMETLİ KEMAL KOYUNCU’NUN KIZI, RAHMETLİ MELLE HİKMET’İN HANIMI, HAKİM, ALİ, MİLLİ EĞİTİMDEN EMEKLİ ŞUBE MÜDÜRÜ ENİS VE ÖĞRETMEN CENGİZ ÖNEN’İN ANNELERİ KOCAELİ’Dİ VEFAT ETMİŞTİR.

————

DODOİS KÖYÜNDEN, RAHMETLİ SEYYİT RAMAZAN’IN OĞLU, MALİYEDEN EMEKLİ SEYYİT ABDULKERİM VE HASAN’IN ABİLERİ, SOSYAL HİZMETLERİNDE ÇALIŞAN SEYDAN VE YUNUS ÇELİK’İN BABALARI, SEYYİT AHMET ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.

————

RAHMETLİ HACI İZZETTİN TÜRKOĞLU’NUN GELİNİ, RAHMETLİ NECAT TÜRKOĞLU’NUN HANIMI, HÜSAMETTİN VE TOSUN’UN ANNELERİ YSE’DEN EMEKLİ HACI MENNAN TÜRKOĞLU’NUN YENGESİ BURSA’DA VEFAT ETMİŞTİR.

————

ZAKİR, TAHSİN, AYDIN, ABBAS VE SADETTİN PARLAK’IN BABALARI, ŞAKİR PARLAK’IN ABİSİ, OSMAN PARLAK’IN AMCASI, ABDULLATİF PARLAK VE NİHAT DURSU’NUN KAYINBABALARI, HACI ABDULLAH PARLAK VE HACI AHMET NAR’IN DAYILARI RESUL PARLAK VEFAT ETMİŞTİR.

————

HEMŞEHRİLERİMİZE RAHMETLER, AİLELERİNE SABIRLAR DİLERİZ.

www.siirtgazetesi.com.tr