Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yapacağı Aile Katliamını Sosyal Medyada Duyurmuş

 İstanbul Beyoğlu’nda Özgür Nayman isimli kişi, eşini ve üç çocuğunu silahla öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu. Özgür Nayman’ın ailesini katledeceğini sosyal medyada duyurduğu ortaya çıktı.

 İstanbul Beyoğlu'nda Özgür Nayman

Edinilen bilgiye göre Hacıahmet Mahallesi Yokuşbaşı Sokak’taki bir binada ikamet eden Özgür Nayman (33), henüz belirlenemeyen nedenle eşi Sevilay Nayman (40) ve çocukları Çınar Ali Nayman, Hezdar Alaz Nayman ve Özgür Buğra Nayman’ı silahla vurduktan sonra intihar girişiminde bulundu.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sevilay Nayman ve üç çocuğunun hayatını kaybettiğini belirleyen sağlık görevlileri, ağır yaralı olan Özgür Nayman’ı hastaneye kaldırdı.

Olay yerine gelen ailenin yakınları sinir krizi geçirirken sağlık görevlileri sakinleştirmeye çalıştı.

Sosyal medyada paylaşmış

Özgür Nayman’ın ailesini öldürdükten sonra intihar edeceği bilgisini sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı. Özgür Nayman, olaydan hemen önce X hesabından yaptığı paylaşımda şöyle dedi:

“Böyle bir durumda ne denir? Nereden başlanır kelimelere bilmiyorum. Yaşadığım süre zarfında, duygusal olarak hayal kırıklığı yani insanın üzülüp kırılacağı ne kadar hissiyat varsa hepsinde defalarca öldüm. Fark edenler oldu, edemeyenler oldu. Herkesin canı sağ olsun. Gerçek ölümü ilk ve tek sefere yaşayacağım. Çocukken yakınlarımı, eş, dost, akraba ölümlerine çok üzülüyordum. Fakat yaşım ilerledikçe iyi ki ölüm var yani bu yalan ve samimiyetsiz sahte hayattan ebedi kurtuluş var diye yaratana şükür ettim. Bir düşünün bu hayatı, menfaat ve çıkarlara dayalı hesaplarla, planlarla, aç gözlüce ebediyen yaşadığınızı, düşüncesi bile ürkütücü. Konuşurken hitabetim iyidir. Ama işi satırlara dökmekte pek başarılı değildim. Ama ekranı kaydırıp baktım da, son defa yapıyorum diye her halde aklıma gelenleri güzel yazdım diye düşünüyorum. Ne kadar yazsan da her zaman bir şeylerin eksik kalacağını bildiğim, yaşadığım sürece edebiyat yapmayı sevmediğimden bu kadar yeter. Bu kararı almamda tek bir sebep veya neden veyahut da tek bir kişi yok. Beni gerçekten sevenlerden son özrümü dileyerek ölmeye karar verdim. Bu kararımın ne maddiyatla ya da her hangi bir dünyevi sebeple ilgisi yok. Çok sıkıldım her şeyden. Anlamsız geliyor artık. Eninde sonunda öleceğim. Ha bugün ha yarın. Eşimi ve çocuklarımı da çok sevdiğim için onları da bu yalan dünyadan kurtarmak istiyorum. Sevdiklerimi ve beni sevenleri son kez üzeceğim.”