REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

YÜCE RABBİMİZE ARZ-I HÂL’DİR!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
YÜCE RABBİMİZE ARZ-I HÂL’DİR!
1-Ahmet ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.com )
9 views
14 Nisan 2018 - 14:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

13 Nisan 2018 gününü 14 Nisan’a bağlayan Cumartesi gecesi Mİ’RAÇ KANDİLİYDİ. Dünyanın dört bir yanında NAMAZ KILAN, KUR’AN-I KERİM VE MEVLİD-İ ŞERİFLER OKUYAN MİLYONLARCA MÜSLÜMAN,  ELLERİNİ AÇMIŞ YALVARIYORLARDI. Bütün dualar, İslâm âlemi içindi. Müslümanlar gerçekten çok zorlu bir süreçten geçmektedirler. Ama yapılan bu dualar kabul edilmediği için mi  bilemiyoruz, aynı gece, televizyonlara ve sosyal medyaya düşen haberlerden ABD, İngiltere ve Fransa’nın, Müslüman bir ülke olan Suriye’ye saldırdığı ve füze yağmuruna tuttuğu haberlerini geçiyorlardı.

ABD ve şer ortakları saldırıyı bilinçli olarak Mİ’RAÇ GECESİNE denk getirmişlerdi. Hatırlanacağı üzere, 2 Temmuz 2016 günü gecesi İsrail de GAZZE’Yİ BOMBALAMIŞTI VE O GECE, MÜSLÜMANLARIN EN ÇOK ÖNEM VERDİKLERİ, KUR’AN-I KERİM’DE (BİN AYDAN HAYIRLI) OLARAK TAVSİF EDİLEN KAADİR GECESİYDİ. Yani, Hıristiyanlar da, Yahudiler de açık bir şekilde DİNİNE MEYDAN OKUMAKTA, MÜSLÜMANLARI MÜBAREK GECELERİNDE VURMAYI İTİYAT HALİNE GETİRMİŞ BULUNMAKTADIRLAR.

Oysa o gece de camiler, mescitler tıklım-tıklımdı. Müslüman kulların namaz kılıyor, KUR’AN’INI kıraat ediyor,  ya da MEVLİD-İ ŞERİFLER, kasideler okuyarak zikirler yapıyorlardı. İslam âlemini her türlü tasallutlardan koruman ve EL KAHHAR isminle, İslam düşmanlarını kahretmen için içten gelen dualarla yalvarıp, yakarmaktaydılar.

Ey yücelerin yücesi ALLAH’IM! Elbette, sen sadece Müslümanların değil, ÂLEMLERİN RABBİ’SİN!  Ama yine sen Kur’an-ı Kerim’inde “SİZİN İÇİN DİN OLARAK İSLAMI SEÇTİM..” buyurdun. Peki, Müslümanların bu kadar zelil ve sefil olmalarının sebebi nedir! Bugün dünyanın dört bir yanında Müslümanların kanı akıyor, ülkeleri işgal altında. Hıristiyanlar, Yahudiler kasıtlı olarak ve özellikle mübarek gecelerde Müslümanlara ölümler yağdırmaktadırlar.

EY YÜCE RABBİMİZ,

Özellikle mübarek gecelerde Müslümanlara saldırmayı itiyat haline getiren ve onlara ölümler yağdıran ehl-i küfre daha ne kadar müsamaha edeceksin. “İçimizdeki beyinsizler yüzünden” saf kullarını daha ne kadar cezalandıracaksın.

Ey ALLAH’IM,

Aciz ve günahkâr bir kulun olarak yazdığım bu ARZ-I HALİMLE DİLİYOR VE İSTİRHAM EDİYORUM. ARTIK, İNSANLARA DİN OLARAK SEÇTİĞİN İSLAMİYETE BAĞLI KULLARINI ESİRGE. Başta ABD ve İsrail olmak üzere, şer ortaklarını EL KAHHAR ismi celilinle kahreyle. Müslümanlara birlik içinde hareket etmeyi nasip kıl. İçimizdeki beyinsizler yüzünden, bizleri cezalandırma!

TAŞLAMALAR

TRUMP YAPACAĞINI

YAPTI GERÇEK OLAN BU

ASRIMIZIN HİTLER’İ

BİL SEN DONALD TRUMP’U

 

HİTLER, YİRMİNCİ ASRIN

TRUMP’SA YİRMİBİRİNCİ

ASRIN FİRAVUNLARI

KULAK VER DİNLE BENİ

 

Mİ’RAÇ GECESİ GELDİ

ABD’NİN HAMLESİ

MÜSLÜMANLAR SESSİZDİR

SEBEBİ NEDİR PEKİ

 

İSRAİL DE GAZZE’YE

BİR KADİR GECESİNDE

SALDIRMIŞTI ANIMSA

BUNDAN AMAÇ NE, SÖYLE

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.