Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Yüzü Gülen Çocuklarla Nice 100 Yıllara” Projesi Kemerli Köyü’nde Coşkuyla Karşılandı

Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde, Siirt Valiliği İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen “Yüzü Gülen Çocuklarla Nice 100 Yıllara” projesi, Merkez/Kemerli Köyü Şehit Mehmet Salih Arslan İlkokulu’nda büyük bir coşkuyla karşılandı.

Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamaları

Programa Siirt İl Jandarma Komutanlığı Trafik ve METİ Timi, Çevre Doğa ve Hayvan Koruma Timi, Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Kadın Çocuk Kısım Amirliği Personeli, 1 Köpek Unsuru ve Halkla İlişkiler Kısmı personeli etkinliğe katılarak destek verdi.
Projede, Kemerli Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından sağlanan 100 adet okul forması Şehit Mehmet Salih Arslan İlkokulu öğrencilerine dağıtıldı. Ayrıca, köpek unsuru gösteriler sunarken, Merkez İlçe Jandarma Trafik Timi, Çevre Doğa ve Hayvan Koruma Timi, Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği tarafından çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Programa öğretmenler, öğrenciler ve veliler büyük ilgi gösterdi.
“Yüzü Gülen Çocuklarla Nice 100 Yıllara” Projesi, gelecekteki nesillerin daha iyi bir yaşam için umutla bakmalarını sağlayarak Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamalarına anlamlı bir katkı sunuyor.